RF Lazer

Dokuya Radyofrekans şekil verir. Radyofrekans sarkan yerleri gerginleştirir ve fibroblast aktivitesini harekete geçirir ve yeni kolajen üretir. Tedavinin etkisini arttırmak önemlidir, bunun için kullanılan en önemli yöntem Karbondioksit kullanmaktır.

RF Lazer

HiScan DOT/RF taraması ile, ciltte derin lokalize bir etki oluşturan radyofrekans bunun yanında seçici bir ısıtma özelligi olan bir parça eklenmiştir. 2 kutuplu bir teknolojiden faydalanmaktadır. iki özel ara parçası vardır. Co2 ve Radyofrekansın aynı anda kullanıldığı bu sistemde iyileşmede zaman tasarrufu ve kişiye etkisi göz ardı edilemez derecede artış sağlanmıştır. Cilt dokuları bu sayede daha hızlı ve sorunsuz olduğu belirlenmiştir.

Fayda sağlayan bir diğer özelliği ise soğutarak tedavi yöntemidir. Bu yöntemle birlikte hastalar hissetmeden bu işlem gerçekleştirmeye olanak tanımaktadır. Soğutarak tedavi ile cilt iyileşme zamanının oranını ciddi şekilde azalır, hasta duyarlılığı da aynı şekilde azalır. Bu yöntemle sistemi donatıya bağlı olan SmartCryo olup bu yöntemle cildin üst katmanlarını muhafaza etmek hedeflenmiştir. Duman boşaltıcılarında da bu yöntem kullanıldığından esinlenme şekli aslında hiç yabancı sayılmamaktadır.

RF Lazer Videosu

Güçlü Adımlarla Giden Teknoloji, Akıllı, Çok yönlü, Sonuç Odaklı, Hızlı ve Kullanışlı!

RF Lazer

Tedavi bölgesine odaklı düzgün ve sonuca giden bu cihaz, şekli, büyüklügü ve bütünlügü açısından birçok kolaylık sağlamaktadır. SmartTrack algoritmasına sahiptir. Hastanın hızlı iyileşmesini kolaylaştırıcı özellikleri dermatoloji ve estetik alanında devrim olarak anılmaktadır. Etkili biçimde kullanım kolaylığı tanımaktadır. SmartTrack seviyesi, DOT durma süresi, DOT arası uzaklık gibi kullanım kolaylığı sağlayan birsürü etmen vardır.

Radyofrekans lazer çok küçük boyutlarda aralarında sağlam bölümler bırakarak cildin ölü deriden arınmasını ve tüm deriye etki etmeyip, sadece etkili bölgeye etki ettigi için iyileşme sürecini çok hızlandırır ve yüzde hızlı bir iyilemesi için bir etki yaratır. Sivilce izleri, yanık izleri, yanık izleri, ameliyat izleri gibi ciltte oluşan deformasyonları ortadan kaldırmaya yönelik yapılan ve bu etkiyi kolaylaştırmak için, müşteri memnuniyeti adına yıllardır yapılan çalışmaların sonucunda ortaya çıkmıştır. Daha detaylı bilgi deneyimli çalışan uzman yardımcılarımızdan bu konu hakkında fikir alabilirsiniz.İletişim için tıklayınız.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH