İkinci El Lazer Alım Satımİkinci El Lazer Alım-Satım Hakkında

Andromed Medikal A.Ş. 25 yıllık sektör tecrübesi ile sizlerin en doğru ve en güvenilir ikinci el lazer cihazları ile buluşabilmesi için yetkin ve tecrübeli satış ekibi ve konusunda uzman ürünlerle sizlere destek vermeye devam ediyor.

İkinci El Lazer Alırken Neden Dikkat Etmeliyim?

İkinci el bir lazer cihazı alarak işletmeniz için belli bir takım riskler altına girmiş bulunuyorsunuz. Lazer cihazları yüksek güç ile çalışan ileri teknolojili hassas cihazlardır.Herhangi bir lazer cihazının dışarıdan bakıldığındaki kozmetik durumuna bakılarak kondisyon durumunu belirlemek mümkün değildir ve tahminler yanıltıcı olabilmektedir. Üretim tarihi yeni gözüken 2 yıllık bir cihaz bile yanlış kullanım, yanlış ortamda kullanım vb. nedenlerden dolayı yakın veya gelecek zamanda sizi zarara uğratabilir.

Andromed Medikal A.Ş. uzman teknik kadrosuyla satın aldığı herhangi bir ikinci el cihazın ilk günkü kondisyonuna ulaşmasını sağlar ve sonrasında da cihazı satılabilecek bir hale geri getirir. Lazer satışında uzman, teknik servis güvencesiyle satılan bu cihazları gönül rahatlığıyla satın alarak yatırımlarınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Cynosure Apogee

Cynosure Apogee

Bir Alexandrite lazer cihazı olan Cynosure Apogee 5500 755nm dalga boyuna sahip ve 0.5-300 ms arasında atım hızı olan bu lazer türünün 4 çeşit başlığı bulunmaktadır. Apogee 5500 18 mm’lik el aparatı ile 2 Hz’de 20 j/cm² gücü olan bu cihaz kolay ve etkili bir kullanım sunmaktadır.

Cynosure Elit

Cynosure Elit

Farklı iki dalga boyu birleşimi ile sunulan bu cihaz tüm cilt tiplerinde etkili bir tedavi sunmaktadır. Nd:YAG 1064 nm dalga boyu özelliği sayesinde koyu renkli cilt tiplerinde etkin tedavi sağlamaktadır. Elite+ 18 mm’lik el aparatı ile 2 Hz’de 20 j/cm² güç kapasitesi vardır ve 755 nm Alexandrite dalga boyuna sahiptir. Bu cihazda leke tedavileri için de dalga boyu 0,5 ms olumakla beraber etkin bir tedavi sağlamaktadır.

Alexandrite Candela Lazer

Alexandrite Candela Lazer

Alexandrite Candela Lazerin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bunlar Diyot, Alexandrite, Nd Yag ve benzeri epilasyon lazerlerindendir. En çok kullanılan çeşidi Alexandrite lazer epilasyondur ve 755nm ve özel soğutma mekanizması ile bu cihazı tercih sebebi haline getirmektedir. Cilt tiplerine göre daha iyi sonuçlar vermesi için Nd Yag lazer tipi mevcut olup her vücut tipine özel bir lazer deneyimi ile daha kalıcı sonuçlar vermektedir.

Alexandrite Epicare Lazer

Alexandrite Epicare Lazer

Epicare bir Alexandrite Lazer Cihazlarındandır. Epicare 755nm dalga boyuna sahip bir cihaz olduğu için çok yüksek bir emilime sahiptir ve alt tabakaya etkisi çok fazladır. Bu lazer cihazında cilt tipi ve kılın kalınlığına göre güvenlik ayarlamaları yapabilirsiniz çünkü 3-300 ms arasında lazer ışığı ayarlama özelliği bulunur.

Quanto Duetto Lazer

Quanto Duetto Lazer

Bir Diod Lazer sistemi olan Soprano Epilasyon işlemi için kullanılmaktadır. Özelliklerinden en önemlisi acısız ve hızlı bir konforu sunmaktadır. Saniyede 10 atış yapan bu cihaz 20 Joule’a kadar çıkan bu cihaz soğutucu etkisi ile -4°C inmektedir. 2 cm lik bir başlığı bulunur ve tedavi en fazla 30 dakikada sonlanır.

Soprano Lazer

Soprano Lazer

Quanta’nın geliştirdiği ve Duetto MT ve Duetto MT EVO marka iki tip lazer çeşidi bulunur. Bu cihazların farkı ısınma sorununa karşı Duetto MT EVO’nun yanında ısınmasını önlemek için havalandırma delikleri bulunur. 5 Hertz’e kadar ışıma yapabilen bu cihazlar Alexandrite 755nm ve Nd:YAG 1064nm dalga boyuna sahiptir.

İkinci el cihazlarımız ve satış süreci hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurunuz.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH