Fraksiyonel lazer

Fraksiyonel Lazer

İnsan cildinde bulunan kollajen ve epitel, zaman geçtikçe yaşlanmanın belirtilerini ön plana çıkarabilir. Lazer ışınlarının en iyi şekilde kullanan yepyeni cihazlar ise bu konuda size güvenceye verip, güzelliğinizi daha geniş yıllara yayan çözümler ortaya koyuyor. Bu cihazlar içerisinde çok önemli bir yer tutan Fraksiyonel lazer, gerçekten bu konudaki en gelişmiş cihazlardan biri olarak dikkat çekiyor. İnsan cildinin direkt olarak lazer ışınına maruz kalması, bir tarafı yaparken diğer tarafı yıkan bir sonuç ortaya koyabilir. Bunu düşünerek geliştirilen Fraksiyonel sistem sayesinde, mozaik bir uygulama yöntemi, ciltteki bütün derilerin ölmesini engellediği gibi, sağlıklı ve gelişime açık bir yapıyı insanlara aşılamaya devam ediyor.

Fraksiyonel lazer ile kırışıklardan kurtulun:

Teknolojinin özellikle cilt sağlığı konusundaki aşamaları içerisinde çok önemli bir yer tutan Fraksiyonel lazer cihazı, aslında bu konudaki en gelişmiş teknolojilerden birini temsil ediyor. Mozaik deseni gibi deriye ince sütunlar şeklinde gönderilen lazer ışınlarının, özellikle kollajen ve epitel yenileme uygulamaları ile birlikte, daha uzun ömürlü ve sağlıklı bir cilt yapısını insanlara sunuyor. İlk kullanım esnasında güneş yanığına benzer sonuçları ortaya çıksa da zaman içerisinde bunun kaybolup, cilt yapısının eskisinden çok daha güzel bir görüntüye kavuşacağını söyleyebiliriz. Bu yöntemi deneyip, Fraksiyonel lazer makinesi ile birlikte yardım almayı planlıyorsanız, inanın belki de bugün piyasada uygulanan en kaliteli cilt bakım cihazından hizmet almış olacaksınız. mozaikleme yöntemi ile birlikte, insan cildine en uygun seçenek ve uygulamalar, bu gelişmiş kaliteli cihazın piyasaya kazandırılmasıyla mümkün hale geldi.

Siz de sağlıklı gergin ve pürüzsüz bir cilt yapısına uzun yıllar sahip olmak istiyorsanız, bu yeni teknolojiden istifade ederek, avantajlı bir konuma gelebilirsiniz. Oldukça değişik sebep ve tedavi yöntemleri için kullanılan bu gelişmiş cihaz sayesinde, yüzdeki ince kırışıklıkları, gebelik lekelerini ve sivilce izlerini tamamen ortadan kaldırma şansınız var. Aynı şekilde, özellikle ellerde orta yaştan sonra ortaya çıkan kırışıklık ve lekelerin kaldırılmasında da bu tedavi yönteminin etkili sonuç verdiğini söyleyebiliriz. Dış etkenlerden kaynaklanan sorunlar da yani yara izlerinde de Fraksiyonel lazer cihazı ve tedavi yönteminin olumlu sonuç verdiği herkes tarafından kabul ediliyor. Vücudun herhangi bir yerinde oluşmuş çatlakları gidermek, operasyonlar sonucu kalan izleri ortadan kaldırmak için, en etkili basit ve pratik çözüm olarak bu yöntemi siz de kullanabilirsiniz.

Cutera Xeo - Fraksiyonel Lazer

Detaylı bilgi için form gönderebilirsiniz

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Kişisel verilerinizin korunması hakkında aydınlatma metinini (KVKK) kabul ediyorum.

[recaptcha]

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH