Deka Marka Lazer

Deka Marka Lazer

Deka marka lazer Dünya’nın en önemli lazerleri arasında gösterilir. Bu lazer birçok çeşidi olan gelişmekte sınır tanımayan rakiplerinin açık ara önünde yer alan bir firmadır. Türkiye’de distribütörü olarak Andromed ülkemizde buna öncülük etmiş ve bu eşsiz ürünlerin hayatımızı kolaylaştırmasına yardımcı olmuştur.

Deka Marka Lazer

Deka Marka Lazer

Nedir Bu Ürünler?

Synchro REPLA:Y (Alexandrite + Nd:YAG) : Genellikle cilt yenileme ve pigmente lezyon işlemleri için kullanılan bu makine Dünya’nın en güçlü ve en hızlı lazeridir. Bu ürün 5Hz’e kadar çalışmaktadır ve 125 W gücü ile son teknoloji harikasıdır.

Motus AX (Alexandrite Lazer) : Moveo teknolojisi ile geliştirilen en iyi lazerler arasında yer alan Motus AX Alexandrite lazer sisteminin bir parçasıdır.kıl yapısına ve cilt tipine uygun olarak geliştirilen bu ürün mükemmeliyetçi tedaviler için kullanılır.

SmartXide Touch DOT/RF (CO2 + Radyofrekans) : Özel bir makine olarak görülen SmarXide Touch DOT/RF radyofrekansın ve CO2 lazerinin bir arada kullanıldığı ve HiScan DOT/RF sistemi ile geliştirilebilirliği sayesinde rakiplerine şans tanımıyor. Önceden biriken tüm deneyimlerin aktarıldığı bu cihaz pahabiçilemez bir lazer sistemi olduğunu belli etmektedir. Cildi kusursuz bir şekilde düzelten bu sistem yaş ile birlikte gelen sarkmalar,kırışıklıklar ve tedavisi olmadığı kaanatine varılan tüm hastalıklar için tam tersini ispatlayan bir lazerdir.

SmartXide Touch V2LR ( CO2 + 10600nm) : SmartXide Touch V2LR Vajinal Gençleştirme ve MonaLisa Touch beraber kullanımı için tasarlanmış özellikleri üst düzey bir lazer sistemidir. Herhangi bir zararı yoktur. Doğum ve yaş ilerledikçe fiziksel yıpranmalar sonucu ortaya çıkan hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Motus LD (Diode Lazer) : Talepler üzerine geliştirilen bu sistem tüy foliküllerini parçalamaktadır. CoolWin teknolojisi ile deriyi soğutur ve hastanın rahatlığı için koruma sağlar. 810nm’lik bir enerji kullanılmaktadır. Usta olarak görülen bu cihazla sıkıntılarınızdan rahatça kurtulabilirsiniz.

Synchro VasQ (Pulse Dye) : Sivilce,yara izleri ve kızarıklık giderilmesi için kullanılan bu sistem çok etkili bir lazerdir. En ufak bir iz bırakmadan ağrısız bir şekilde edilen bu tedavi çok tercih edilmektedir.

SmartXide2 DOT/RF (CO2 + Radyofrekans + Diode) : Hassas bölgelerin düzeltilmesine olanak sağlayan bu sistem hiç süphe bırakmadan rahatlıkla göz çevresi gibi hassas bölgeleri tedavi olanağı sunmaktadır. Dermatolojik cerrahi için özel olarak geliştirilen bu sistem Yaşanlanmayı önleyici,kırışıklıklar,Pigmente Lezyonlar ve Cilt gerdirme gibi konuları tedavi etmektedir.

Deka Lazer Hakkında

Deka Lazer Avrupa’nın en önde gelen lazer şirketidir.Yaptıkları teknolojiler birikim sonucu ortaya çıkmış olup,tecrübeleri ile en az soruna sahip ve en çok işlevsellik veren bir makinalar yapılmıştır.Sektörün Master’ı olarak bilinir ve lazer çeşitleri Türkiye’de de artık çok kullanılmaktadır.

Ek Bilgi

Şikayetiniz doğrultusunda bize ulaşabilirsiniz veya tedavi hakkında bilgi alabilirsiniz. Ağrı veya yan etkisi olmayan bu tedavi yöntemi sizin hayatınızı kolaylaştıracaktır.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH