Deka Lazer Türkiye

El.En. Group’un yeniden yapılandırılması ile ortaya çıkan DEKA, tıbbi alandaki uygulamalarda lazer ve ışın kaynakları tasarımında ve üretiminde dünya çapında bir liderdir. Deka Lazer Türkiye distribütörü Andromed firmasıdır. DEKA, İtalya, Fransa, Almanya, Japonya ve ABD’deki doğrudan ofislerinin yanı sıra geniş bir uluslararası distribütörler ağı ile 80’den fazla ülkeye cihazlarını pazarlamaktadır.

DEKA’nın otuz yılı aşkın faaliyetini sürdürdüğü ARGE alanında kazandığı deneyim ve itibar, mükemmelliğin kaynağıdır. Kalite, yenilik ve teknolojik mükemmellik, DEKA’yı ve ürünlerini küresel arenada eşsiz ve farklı bir konuma yerleştirmektedir. DEKA, lazer cihazlarını 93/42/ EC Yönergesindeki şartlara uygun bir şekilde üretilmektedir ve tarafından onaylanan kalite güvence sistemi, ISO 9001 ve ISO 13485 standartlarına uygundur.

Deka Lazer Türkiye

Deka Lazer Türkiye Ürünleri

Dünya genelinde doktorlar, Alexandrite ve Nd: YAG dalga boylarının epilasyon uygulamaları için en etkili dalga boyları olduğunu kabul etmektedir. Alexandrite, açık renkli ciltlerde kılları yok etmek için en etkili lazer kaynağı  kabul edilmektedir; Nd: YAG lazer ise koyu renk ciltlerdeki kılları yok etmek için en yaygın kullanılan lazer kaynağıdır. Deka Lazer Türkiye Alexandrite ve Nd:YAG lazer sisteminde ki ürününün adı ise Synchro RePlay’dır.

Deka Lazer Türkiye Ürettiği Synchro REPLA:Y

DEKA’nın ürettiği Synchro REPLA:Y, bu iki üretim ünitesini tek bir platformda birleştirmektedir; böylece doktorlar hastalarına her türlü epilasyon alternatiflerini sunabilmektedir. FT atımlı el aleti, özellikle geniş alanlarda başarılı uygulama seçeneği sunar. Geniş uygulama yüzeyi sayesinde uygulama süresini kısaltır, özellikle de belirli bazı cilt ve kıl renkleri içindir.

Deka Lazer Ürünlerini Kullanan Doktor Yorumları

Doktor Marc Patarin Deka Lazer’in Alexandrite ve Nd:YAG ürünü olarak Synchro REPLA:Y ile ilgili yorumu şöyledir: “Yaklaşık 10 yıldır lazer dermatolog olarak çalışıyorum, kısa bir süre önce Synchro REPLA:Y kullanmaya başladık. Dana önce vasküler patolojiler için KTP lazer, epilasyon için Diyot lazer kullanıyordum. Birden fazla dalga boyu kullanabilme olanağı, tedavi endikasyonlarını arttırmamı sağlıyor.

Alexanderite ve Nd:YAG dalga boyları, her türlü renge sahip ciltte, özellikle de bronz tenlerde hızlı ve güvenli sonuçlar elde edilmesini sağlıyor. Yanı sıra atımlı lazerle heliyodermatit ve vaskülarit gibi hastalıklar da kolayca tedavi edilebiliyor. Son olarak, Deka Lazer Türkiye ürünü Synchro REPLA:Y, benzersiz güç seçenekleri, hızı ve spot çapları sayesinde çok çeşitli epilasyon uygulamaları yapmamı sağlayan vazgeçilmez bir cihaz.

Synchro REPLA:Y’in esnekliği, hem tüm hastalarımın gereksinimlerini karşılamamı, hem de iş hacmimin artmasını sağlıyor.” Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH