Deka Lazer İstanbul

Deka Lazer İstanbul

Deka Lazer İstanbul Sağlık sektöründe önemli yere sahip zihazları bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul’da Beykoz mevkiinde bulunan ve Amerikan ve Avrupa markalarının Türkiye’de distribütörü olarak görev yapan Andromed çok uzun zamandır bu işi yapmaktadır. Türkiye’de başarılı bir şekilde bu işle ilgilenen firma İlk olarak Ankara’da 1992-2003 yıllarında bulunmuştur.

Ardından İstanbul ve İzmir’de iki yeni şube açıldıktan sonra 2003 yılında İstanbul merkezi ofis kabul edilmiştir. Tıbbi cihaz ve sorunlar hakkında çözümler bulan Andromed Plastik Cerrahi,Dermatoloji ve Üroloji’de sektöründe en başta gelmektedir.

Deka Lazer Ürün Kalitesi

Tıbbi alanda atılımda olan ve Deka’nın şaheserleri şeklinde anılan bu ürünlerin çok talep görmesi hiçte şansa değildir. Estetik alanında devrim yaratan ve cihazları sayesinde bir numaralı koltuğa oturan Deka ürün kalitesi tartışılmaz ve en çok kullanılan cihazlar arasında kendi adını barındırma şerefine erişmişlerdir.

Deka Lazer İstanbul

Deka Lazer İstanbul

Deka Lazer Ürünleri

Synchro REPLA:Y Alexandrite + Nd:YAG : Bu ürünle hız anlamında devrim açan Alexandrite Moveo Teknolojisiyle beraber bu alanda çığır açan bu teknoloji adından çok söz ettireceğini gösteriyor.
3Hz’e kadar çıkabilirken en hızlı çalışan başka cihazların maksimum kapasitesi 2Hz’dir. Ayrıca Moveo Teknolojisiyle 5Hz’e kadar geliştirilebilmesi de hız anlamında kendini garanti altına almaktadır. Enerjik atımlar seviyesinde 2ms’nin altındaki atım uzunluğu sayesinde enerjik atımlarda bulunulabilir.En güçlü lazer rekorunu elinde bulunduran Synchro 125W’a ulaşabilmektedir. Ayrıca bunların yanında pigment lezyon ve cilt yenileme özelliği ön plana çıkan bir diğer özellikleridir.
Bakılan en önemli özelliklerinden birisi de 24mm spot aralığı olması ile en geniş spor size’ını elinde bulunduran bu cihazla tedaviler çok kolay bir aşama alıyor.
YAG uzun atımlı özelliği ile 10 adet değiştirilebilir atımlı ışık sayesinde etkili bir tedavi yöntemini beraberinde getiriyor ve 4 farklı kaynak tipi ile Alexandrite lazer uzmanı olarak görev yapmaktadır ve kullanım kolaylığının yanında zamandan da tasarruf ettiren bu cihaz için 300 üzeri dermatoloji ve estetik cerrahisi ile protokoller bulunmakta bir bu kadarı ile birlikte de anlaşma aşamasında olunmaktadır.Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH