Deka Lazer Alexandrite

Deka Lazer Alexandrite dalga boyu için üretmiş olduğu ve dünya genelinde popüler olan lazer sistemi Motus AX ile epilasyon yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Epilasyon piyasasında diğer sistemlerden farklı olarak öne çıkan Motus AX ile seanslar daha kısa bir şekilde bitirilebilmektedir. Deka Lazer epilasyon sektöründe ses getirecek Moveo teknolojisi ile en gelişmiş Motus AX sistemini tanıtmaktan mutluluk duymaktadır.

Deka Lazer Alexandrite Cihazı Uygulamaları

Deka Lazer Alexandrite uygulamalarını sırayla söylemek gerekirse ilk önce en çok kullanılan ve bilinen Epilasyon, özellikle kalp damarlarının derinin altından görünmesi ile ilgili oluşan rahatsızlıklarla ilgili Vasküler Tedavilerdir.

Devam edersek ortalama her insanda kahverengi leke (doğum lekesi) gibi rahatsızlıklarda kullanılan Pigmentli Lezyon Tedavisi, ayrıca Non-Ablatif Cilt Yenileme, Pseudofolliculitis Barbae (Pfb) ( Kıl Folikülü İltihabı), ve Akne Tedavisi yer almaktadır.

Deka Lazer Alexandrite

Deka Lazer Alexandrite Sisteminin Öne Çıkan Özellikleri

Spotsize olarak dünyanın en büyüklerinden biri olan 20mm çapı ile öne çıkan Motus AX, rakiplerinden sıyrılarak otomatik tanıma sistemi ile kişiye özel seçimlerle 10 farklı başlığı kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca hastanın konftorlu bir şekilde epilasyon olabilmesi için geliştirilen entegreli deri soğutma sistemi sayesinde hızlı ve konforlu bir epilasyon ortamı sağlamaktasınız. 200’ü gecik protokoller ve standart başlıklarla çok yönlü tedavi uygulayabilirsiniz.

Deka Lazer Alexandrite Teknik Özellikleri

Dünyanın en hızlı Alexandrite lazer cihazlarından olan Deka Lazer Alexandrite Motus AX ile ilgili teknik özelliklerden kısaca bahsedersek en önemli özellikleri şüphesiz şunlardır:
Alexandrite Lazer tipi olarak 755nm olup atım başına enerji gücü Enerji Gücü 35.5 J (maks.) ile 60 J (maks.) değişmektedir. Lazer gücünden bahsedersek çok gelişmiş 70 W (maks.) – 100 W (maks.) arasındadır.

Lazer sisteminin atım süresi ise 2 – 50 milisaniye arasında değişmekte olup atım sayısı ise 1 veya 2’dir. Atım tekrarlama hızı ise 1, 1.5 ve 2hz seçenekleri mevcuttur. En önemli özellik ise Spot büyüklüklerinin kişiye özel seçimleri olmasıdır. Bunlar ise 5 – 16 mm ve 5 -20 mm arasındadır. Enerji yoğunluğu olarak en fazla 55 J/cm2’dir. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Yorum yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH