Deka Marka Lazer

Deka Marka Lazer

Deka marka lazer Dünya’nın en önemli lazerleri arasında gösterilir. Bu lazer birçok çeşidi olan gelişmekte sınır tanımayan rakiplerinin açık ara önünde yer alan bir firmadır. Türkiye’de distribütörü olarak Andromed ülkemizde buna öncülük etmiş ve bu eşsiz ürünlerin hayatımızı kolaylaştırmasına yardımcı olmuştur.

Deka Marka Lazer

Nedir Bu Ürünler?

Deka Lazer İstanbul

Deka Lazer İstanbul

Deka Lazer İstanbul Sağlık sektöründe önemli yere sahip zihazları bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul’da Beykoz mevkiinde bulunan ve Amerikan ve Avrupa markalarının Türkiye’de distribütörü olarak görev yapan Andromed çok uzun zamandır bu işi yapmaktadır. Türkiye’de başarılı bir şekilde bu işle ilgilenen firma İlk olarak Ankara’da 1992-2003 yıllarında bulunmuştur.

Ardından İstanbul ve İzmir’de iki yeni şube açıldıktan sonra 2003 yılında İstanbul merkezi ofis kabul edilmiştir.

Deka Lazer Epilasyon

İnsanlar fiziki anlamda daha güzel görünmek ve tüylerden kurtulmak için, pek çok dönem farklı yöntemler denemeye devam ettiler. Elbette ki ağda ve tıraş bıçağı gibi, halkın en çok kullandığı yöntemler, bazı yan etkileri de beraberinde getiriyor. Hafif ve ince tüylerden kurtulmak biraz daha kolay olmakla birlikte, daha koyu tüylerden ve kıllardan kurtulmak adına, yeni teknolojilere başvurmak kaçınılmaz bir hal aldı.

Deka Lazer Alexandrite

Deka Lazer Alexandrite dalga boyu için üretmiş olduğu ve dünya genelinde popüler olan lazer sistemi Motus AX ile epilasyon yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Epilasyon piyasasında diğer sistemlerden farklı olarak öne çıkan Motus AX ile seanslar daha kısa bir şekilde bitirilebilmektedir. Deka Lazer epilasyon sektöründe ses getirecek Moveo teknolojisi ile en gelişmiş Motus AX sistemini tanıtmaktan mutluluk duymaktadır.

Deka Lazer Türkiye

El.En. Group’un yeniden yapılandırılması ile ortaya çıkan DEKA, tıbbi alandaki uygulamalarda lazer ve ışın kaynakları tasarımında ve üretiminde dünya çapında bir liderdir. Deka Lazer Türkiye distribütörü Andromed firmasıdır. DEKA, İtalya, Fransa, Almanya, Japonya ve ABD’deki doğrudan ofislerinin yanı sıra geniş bir uluslararası distribütörler ağı ile 80’den fazla ülkeye cihazlarını pazarlamaktadır.

DEKA’nın otuz yılı aşkın faaliyetini sürdürdüğü ARGE alanında kazandığı deneyim ve itibar,

Lazer Teknolojisi Bize Ne Sağlar

Teknolojiyi evimize getiren, sağlık merkezlerinde en donanımlı sunumlarla birlikte pek çok cilt problemini ortadan kaldıran Lazer Teknolojisi, sağlık anlamında da bize gerçekten önemli derecede yardımda bulunabilmekte. Bazı operasyon tekniklerini dahi rafa kaldıran bu teknoloji ve uygulamaları, insanların adeta hiçbir şey olmamış gibi ameliyat sonrası yatak dönemlerini de tamamen ortadan kaldırıyor. Aynı gün içerisinde normal yaşantısına dönen insanlar,

Lazer Zararları

Son yıllarda giderek gelişen bir teknolojiyi temsil eden bu tür teknik ve uygulamalar, tedavi süreçlerinin artısı ve eksisi ölçülerek ortaya önemli sonuçlar koyuyor. Kimse fiziksel anlamda yan etki ile karşılaşmak istemediği gibi, bu tedavi yöntemi ile profesyonel olarak ilgilenen kuruluşlar da insanların olumsuz derecede etkilenmesini önleyecek çalışmalar içerisinde bulunuyorlar. Çoğu zaman başınıza dert olabilecek yan etkiler,

Lazer Epilasyon Sonrası

Çok faydalı ve olumlu bir tedavi süreci olsa da lazer kullanımından sonra dikkat etmeniz gereken ayrıntılar, tedavi süreci ve kullanım amacını daha olumlu bir noktaya taşıyabilir. Bilinçsiz kullanımı pek çok yönden insanlara sıkıntı yaratırken, özellikle lazer cihazları noktasında daha bilinçli davranmanın önemini çok iyi kavramalısınız. Yetkili sağlık birimleri ve gelişmiş araştırma ve sağlık merkezleri konusundaki çalışmalar en kaliteli hizmeti sunarken,

Lazer Makinaları

Kimi zaman görme bozuklukları sorununda, kimi zaman da estetik bir müdahale gerekliliği ile ortaya çıkan lazer teknolojisi, tedavi süreçlerini kısalttığı gibi insanlar adına giderek daha fazla olumlu sonuçlar ortaya koyan bir yöntemi temsil ediyor. Bu teknolojinin en önemli gelişim unsurlar olarak dikkat çeken Lazer Makinaları, hayatımıza yaptığı katkıyla birlikte tıbbi gelişimler içerisinde gerçekten apayrı bir yer tutuyor.

Lazer Epilasyon Zararlı Mı?

Aslında her şeyin fazlası zarar prensibi hayatın pek çok noktasında bize doğru cevap vermekte. Sağlık için kullanılan sistemlerin de aşırıya kaçıldığı zaman yan etkileri ortaya çıkabilir. Vücut bakımı kişisel güzellik ve sağlık anlamında pek çok yönlü avantaj sağlayan lazer teknolojisinin de aşırı kullanımlar sonucu insanlara zararlı olabileceğini tahmin etmek güç değil.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH